نسيم مطهر
حضرت امام خميني (قدس سره) :
من فرزند بسيار عزيزي را از دست دادم و در سوگ او نشستم كه از شخصيت هایي بود كه حاصل عمرم محسوب مي شد.
صحيفه نور ج 6 صفحه 109- تاریخ 12/2/1358

::نسیم مطهر:: :: نمايش موضوعات - انتقاد و پیشنهاد
سوالات رايج مربوط به تالارهاي گفتمان
سوالات رايج مربوط به تالارهاي گفتمان
جستجو
جستجو
ليست كاربران
ليست كاربران
گروههاي كاربري
گروههاي كاربري

مشخصات
مشخصات
ورود به سيستم
ورود به سيستم
ورود به سيستم و كنترل پيغامهاي شخصي
ورود به سيستم و كنترل پيغامهاي شخصي
::نسیم مطهر:: صفحه اول انجمن » درباره طرح نسیم مطهر

ارسال موضوع جديد   پاسخ به اين موضوع      
انتقاد و پیشنهاد
نمايش موضوع قبلي :: نمايش موضوع بعدي  
نويسنده پيغام
abozarmarashi
عضو جدید
عضو جدید

10 فروردين ماه ? 1393
تعداد ارسالها: 6
محل سكونت: همدان

ارسال ارسال شده در: جمعه? 20 تير ماه ? 1393 17:30:21    موضوع مطلب: انتقاد و پیشنهاد پاسخ همراه با اعلان

به نام خدا
با سلام خدمت همه دست اندر کاران سایت نسیم مطهر...
چند مطلب هستند ک خیلی وقته ذهنمو ب خودش مشغول کرده ک باید بگم:
1.ابتدا کمال تشکر و قدردانی را از بنیان گذاران این سایت مفید و پر استفاده دارم.
اگه بدونید چقدر سایتتون در جهت رسیدن ب هدف(که همون تفقه در دین اسلام است)افراد رو یاری کرده و میکنه...
خلاصه اجرتون با خدا....
2.فکر نکنم دوستانم ب خاطر جایزه رو ب سمت مطالعه کتب علامه آورده باشند.خیالتون از بابت جایزه راحت.حتی اگر ب کل نباشه هیچ خللی در کار فعالان وارد نخواهد کرد.
3.پیشناهاد:ارائه مدرک رسمی و معتبر در پایان دوره مطالعاتی، نه به صورت الکترونیکی بلکه کاربران با واریز وجه اونو بصورت کاغذی و رسمی و از طربق پست دریافت کنند.و هر چ هم معتبر تر باشد بهتر است.دقیقا مثل آزمون تافل ک اینترنتی آزمون می دهند و ...

4.مهمترین قسمت حرفم:
یکی از بزرگترین مشکلات سایت رابط کاربری ضعیف سایت است.طراحی سایت ب صورت اصولی انجام نشده و در خیلی از موارد کاربران را ب زحمت می اندازه.برای پی بردن به اهمیت و حساسیت این موضوع(ک تاثیر فوق العاده ای در جذب و دفع مخاطب داره) هر شخصی که داره این پیام رو میخونه یه گشتی در اینترنت بزنه و سایت های فروم ها و شبکه های اجتماعی مختلف(ک ب منظور تبادل اطلاعات ساخته شده)رو ببینه ک چ کیفیت بالایی دارند و چقدر کاربر در کار کردن با اون ها راحته.
این کار تا اون جایی ک بنده اطلاع دارم هزینه بالایی نداشته و با مختصر خرجی ان شا الله بهبود میابد.طراحی و برنامه نویسی تحت وب و ...

بنده اعلام آمادگی میکنم ک اگر مسئولین سایت تمایل داشته باشند در جهت حل این مشکل مبلغ 30 هزار تومان کمک کنم...

یا علی مدد...

modir
معاون مدیر انجمن

21 ارديبهشت ماه ? 1385
تعداد ارسالها: 77
محل سكونت: قم

ارسال ارسال شده در: چهارشنبه? 8 مرداد ماه ? 1393 16:22:57    موضوع مطلب: تشکر پاسخ همراه با اعلان

با سلام حضور شما دوست عزیز
1. از حضور و دقت و همکاری شما تشکر می کنیم
2. بحث مدرک از همان اوائل مطرح بود ولی تا وقتی در کشور ما برای افراد آشنا به اندیشه شهید مطهری حساب جداگانه ای باز نشده باشد، ارائه مدرک گذراندن سیر مطالعاتی این آثار، فایده ای ندارد. متوجه منظورم هستید.
3. در مورد رابط کاربری بابخش روابط عمومی صحبت فرمایید، تا درصورت لزوم در خدمت شما باشیم.
موفق و سربلند باشید
بازگشت به بالا
رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي شناسه MSN آفلاين
تمامي مطالب ارسال شده:   
ارسال موضوع جديد   پاسخ به اين موضوع       زمان پيشفرض سايت: ساعت گرينويچ + 3.5 ساعت
صفحه 1 از 1

رفتن به:  
شما نمي توانيد براي اين انجمن مطلب ارسال كنيد .
شما نمي توانيد براي مطالب اين انجمن جوابيه بفرستيد
شما نمي توانيد مطالب ارسالي خود به اين انجمن را ويرايش كنيد .
شما نمي توانيد مطلب ارسالي خود به اين انجمن را حذف نمائيد .
شما نمي توانيد به نظرسنجي هاي اين انجمن راي دهيد .
شما نيمتوانيد فايل هاي خود را به تالار اضافه نمائيد
شما نيمتوانيد فايل هاي موجود در تالارها را دريافت نمائيد