نسيم مطهر
مقام معظّم رهبری (دام ظلّه العالی) :
اغلب كتابهاي مرحوم آيت الله شهيد مطهري (رضوان الله تعالي عليه) سخنرانيهاي اوست، يعني تبليغات اوست ... و ببينيد چه قدر پرمايه و پرمغز است.
سخنرانی در جمع طلاب و روحانیون 3/10/1376

::نسیم مطهر:: :: نمايش موضوعات - بهوش باشید
سوالات رايج مربوط به تالارهاي گفتمان
سوالات رايج مربوط به تالارهاي گفتمان
جستجو
جستجو
ليست كاربران
ليست كاربران
گروههاي كاربري
گروههاي كاربري

مشخصات
مشخصات
ورود به سيستم
ورود به سيستم
ورود به سيستم و كنترل پيغامهاي شخصي
ورود به سيستم و كنترل پيغامهاي شخصي
::نسیم مطهر:: صفحه اول انجمن » فلسطین و صهیونیزم

ارسال موضوع جديد   پاسخ به اين موضوع      
بهوش باشید
نمايش موضوع قبلي :: نمايش موضوع بعدي  
نويسنده پيغام
ghoghnus
معاون مدیر انجمن

5 خرداد ماه ? 1385
تعداد ارسالها: 285

ارسال ارسال شده در: جمعه? 28 مهر ماه ? 1385 08:46:24    موضوع مطلب: بهوش باشید پاسخ همراه با اعلان

« شما می بینید یک نفر یهودی یک عمر در یک رشته از رشته های اسلامی درس می خواند برای این که یک کرسی اسلامی را در دانشگاه اشغال کند و در آن کرسی کار خود را انجام بدهد یا یک کتاب بنویسد و در آن کتاب فکر خودش را پخش کند. هیچ می دانید که ( این را من از اهل اطلاع مکرر شنیده ام) بیش از نود درصد کرسی های اسلام شناسی جهان در اشغال یهودی هاست! اسلام شناس های جهان یهودی ها هستند
Mad Mad حماسه حسینی،ج 1، ص327
پس همگی بهوش باشید ....
بازگشت به بالا
رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي آفلاين
ghoghnus
معاون مدیر انجمن

5 خرداد ماه ? 1385
تعداد ارسالها: 285

ارسال ارسال شده در: شنبه? 28 دي ماه ? 1387 12:35:39    موضوع مطلب: اعتماد يهود به يهود پاسخ همراه با اعلان

در موضوع وضع و جعل‏ حديث ابتكار در دست يهوديها بود . يهوديها افكار و معتقدات خودشان را در ميان مسلمانان به صورت حديث در آوردند . اينها در نفاق هم عجيب‏ بودند ، به ظاهر مسلماني مي‏كردند و با مسلمانها رفت و آمد مي‏كردند ولي‏ افكار خودشان را به صورت حديث در ميان مسلمين رائج مي‏كردند . و در اينكار بسيار مهارت داشتند . البته مسيحيها و مانويها هم اين كار را "كرده‏اند ولي يهوديها خيلي زياد كرده‏اند چون اينها مهارتشان در تظاهر فوق‏ العاده است كه گاهي مسلمانها آنها را از خودشان مسلمانتر مي‏دانستند .
شخصي نقل مي‏كرد كه سابقا يهودي بوده است . او دختري داشت . جواني كه‏ سابقا يهودي بود و مسلمان شده بود از دختر اين شخص خواستگاري كرد و او نمي‏داد . گفتند چرا نمي‏دهي ؟ گفت من خودم كه مسلمان شدم تا پانزده سال‏ دروغ مي‏گفتم ، حالا باور نمي‏كنم كه اين جوان راست بگويد ، براي اينكه‏ هفت سال است كه اسلام آورده است . Laughing
اسلام و نيازهاي زمان ج1، ص131
بازگشت به بالا
azadah
عضو جدید
عضو جدید

22 اسفند ماه ? 1388
تعداد ارسالها: 16

ارسال ارسال شده در: يكشنبه? 23 اسفند ماه ? 1388 12:46:24    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

چرا در هرقضيه اي راه افراط مي رويد . موضوع را بزرگ مي كنيد . كجا 90 درصد اسلامشناسان يهودي هستند . خوب اگر اينطور است چرا نبايد 90 درصد يهودي شناسان مسلمان باشند ؟
بازگشت به بالا
27900
معاون مدیر انجمن

5 آبان ماه ? 1388
تعداد ارسالها: 86
محل سكونت: ارومیه

ارسال ارسال شده در: جمعه? 27 فروردين ماه ? 1389 00:24:02    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

اگه کمی در مورد کنفرانس شیعه شناسی که در اورشلیم برگزار شد و پنج سال بعدش کنفرانس باز شناسی شیعه که باز هم در اورشلیم برگزار شد تحقیق کنید اون موقع این همه داد و بیداد الکی نمیکنید
بازگشت به بالا
تمامي مطالب ارسال شده:   
ارسال موضوع جديد   پاسخ به اين موضوع       زمان پيشفرض سايت: ساعت گرينويچ + 3.5 ساعت
صفحه 1 از 1

رفتن به:  
شما نمي توانيد براي اين انجمن مطلب ارسال كنيد .
شما نمي توانيد براي مطالب اين انجمن جوابيه بفرستيد
شما نمي توانيد مطالب ارسالي خود به اين انجمن را ويرايش كنيد .
شما نمي توانيد مطلب ارسالي خود به اين انجمن را حذف نمائيد .
شما نمي توانيد به نظرسنجي هاي اين انجمن راي دهيد .
شما نيمتوانيد فايل هاي خود را به تالار اضافه نمائيد
شما نيمتوانيد فايل هاي موجود در تالارها را دريافت نمائيد