حضرت امام خميني (قدس سره) :
اينجانب به اسلام و اولياي عظيم الشأن آن و به ملت اسلام و خصوصاً ملت مبارز ايران ضايعه تأسف انگيز شهيد بزرگوار، متفكر و فيلسوف و فقيه عالي مقام مرحوم آقاي حاج شيخ مرتضي مطهري قدس سره را تسليت و تبريك عرض مي كنم.
صحيفه نور ج 6 صفحه 109- تاریخ 12/2/1358
 منو اصلی
بخش کاربری
مطالب سایت
بخش خبری
امکانات سایت
دیگر بخشها
بخش ويژه

 ارتباط مستقیم

 پیامهای کوتاه

فقط کاربران عضو سايت ميتوانند پيغام کوتاه ارسال نمايند لطفا وارد سيستم شويد يا اينکه عضو شويد.

         
درد دل نسيم

 

بنام خدا

حضور تمامی کاربران گرامی و اعضای سایت نسیم مطهر عرض سلام و خسته نباشید داریم و  فرارسیدن ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و فضل بی پایان خدا را تبریک می گوییم.

امیدواریم توانسته باشیم در این مدّت کوتاه، تجربه خوبی را در زمینۀ آشنایی با معارف اسلامی از طریق آثار ارزشمند استاد مطهّری داشته باشیم.

از همین ابتدا بگوییم که مقصود اصلی از این چند سطر، تقاضای کمک مالی برای سایت است!

مقدمه و اصل مطلب نیز از این قرار است که خدمات سایت نسیم مطهر به چند دسته تقسیم می ­شود:

1- برنامه های ایستا و بی هزینه، شامل: فایل فشردۀ کتب استاد، گالری صدا و تصویر و انجمن گفتگو بدون نظارت و پاسخگویی مستمر (چیزی شبیه سایت www.motahari.org )

2- خدمات علمی کم هزینه، مانند مشاوره و پاسخگویی اساتید در انجمن و اتاق گفتگو، مدیریت نامه ها و پیامها، تقویت بانک سؤالات و افزودن بخشهای معمول اینترنتی.

3- خدمات پرهزینه، شامل تخفیف 60% کتب، هدایا، جوایز و مراسلات پستی موارد فوق برای داخل و خارج کشور.

(البته مواردی همچون اجارۀ مکان و سایر هزینه های جاری را مهمان جامعه الزهراء(س) هستیم. همچنین ممکن است برخی از دوستان اعتراض کنند که هنوز جایزه به دست ما نرسیده است؛ اعتراضشان بجاست و بزودی با رسیدن جوایز پایان خواهد یافت.)

اگر برنامه های سایت نسیم مطهر به بخش اول یا حداکثر دوم محدود باشد، با هزینۀ کمی میتوان آنها را ادامه داد. ولی از روز نخست تصمیم گرفتیم بخش سوم را هم به عنوان یکی از مهمترین بخشهای فعالیت فرهنگی در برنامه داشته باشیم چرا که به عنوان يك ضرورت بايد مدّ نظر كليه فعّالان فرهنگي قرار گيرد.

در سال گذشته با پشتیبانی سازمان ملی جوانان توانستیم این خدمات را آغاز و استمرار ببخشیم و اكنون که از پايان آن مساعدت پر بركت، يك سال مي گذرد، با بدهي قابل توجهي بر سر دو راهي ايستاده ايم: از طرفی آمار روز افزون مشتاقان و علاقمندان كه به 3000 عضو ثابت و 4000 مراجعه كننده در ماه رسيده است، مسئوليت ما را در ادامه اين خدمات سنگينتر مي كند و از طرفي مشكل تأمين بودجه مورد نياز سايت و طرحهاي فرهنگي مرتبط با آن، دغدغه خسته كنندة ما شده است.

پس از طیّ راههای مختلف دولتی و غیردولتی به این نتیجه رسیدیم که بهترین راه، استمداد از خيّرين مؤمن و متمكّن است؛ افرادي كه به فضل خدا از امكانات مادي مناسبي بهره برده اند و دغدغة‌ آن دارند كه در مسير خدا پسند و مفيدي هزينه كنند و اكثر اين خوبان حتي شرط مي كنند كه نامي از آنها برده نشود.

به اين عزيزان بشارت مي دهيم كه مبالغ اهدايي آنان در بهترين راه مصرف خواهد شد: در راه پرورش ديني و آموزش معارف اسلامي به جوانان مشتاقي كه بيش از هر قشر ديگر و شديدتر از هر زمان ديگر مورد هجوم فكري دشمن قرار گرفته اند.

همچنين اطمينان كامل مي دهيم كه حسابداری سایت با وسواس و دقت كامل كليه اسناد و مدارك مالي مربوط را كنترل و بايگاني نموده و در صورت لزوم به افراد ذيربط ارائه خواهد داد.

اميد است كه با اطلاع رساني شما دوستان هميشگي، توجه چند خيّر مخلص به اين عرصه فرهنگي جلب شود و خون تازه اي در رگهاي اين نهال نوپا جريان يابد.

 شماره حساب كانون نسيم مطهر 1561110812 بانک تجارت شعبه1520 مي باشد.

و من الله التوفیق و علیه التکلان

 

(متن این نامه در تاریخ 25/6/1386 برای تمامی کاربران سایت نسیم مطهر ارسال شده است)

ارسال شده در مورخه : دوشنبه? 26 شهريور ماه ? 1386 توسط admin


نام: [ کاربر جدید ]

موضوع:
 
نظر:


:) ;) |) :- :( :0 :# *) ^) +)) :} |(( @: (:) :? :**

کد امنيتي : keg16dim
تايپ کد امنيتي :


[ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .

نظارت (امتیاز : 1)
توسط alihosseini در مورخه : چهارشنبه? 4 ارديبهشت ماه ? 1387
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
به نظر من اين بهترين كاره و اگر با نظارت خود مشتاقان باشه بهترهراهكار (امتیاز : 1)
توسط saeid_b14 در مورخه : يكشنبه? 9 تير ماه ? 1387
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی | وبلاگ)
اينجانب 3راه در پيش پاي شما مي گذارم به اميد آنكه گشايشي به اذن خدا حاصل گردد : 1. ارتباط با دفتر مقام معظم رهبري و طرح مشكلات و درخواست كمك از آن دفتر به صورت نامه اي مستقيم به رهبر معظم انقلاب . 2. ارتباط با نهاد محترم رياست جمهوري از طريق وبلاگ شخصي رييس جمهور يا طي نامه اي مستقيم به دفتر نهاد . 3. رايزني با مراجع معظم تقليد و اساتيدي همچون آيت الله مصباح يزدي و آيت الله جوادي آملي و درخواست از آنها جهت مساعدت فكري و مالي به صورت مستقيم. انشاالله مه موفق و مويد باشيدديدگاه (امتیاز : 1)
توسط behruz در مورخه : يكشنبه? 16 تير ماه ? 1387
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
هو الفتاح با عرض سلام و خسته نباشيد دست اندر كاران محترم آيا شما پيش بيني فعاليت پس از پايان كمكها را كرده بوديد يا خير؟ در صورت اول كجاست تدابير شما؟ و در صورت دوم تناقض ايجاد ميشود بين اداره قوي سايت و ايجاد اين مشكل! سه پيشتهاد دارم: 1- درخواست كمك از داعيان فرهنگي جامعه كه متاسفانه با صرف هزينه هاي هنگفت فعاليتهايشان به ثمر ننشسته است. 2-حذف هزينه هاي غير ضرور(كم كردن تخفيف كتابها اخذ هزينه پستي و...) 3- دريافت حق عضويت از اعضا . ان تنصروالله ينصركمديدگاه (امتیاز : 1)
توسط behruz در مورخه : يكشنبه? 16 تير ماه ? 1387
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
با عرض سلام و خسته نباشيد دست اندر كاران محترم آيا شما پيش بيني فعاليت پس از پايان كمكها را كرده بوديد يا خير؟ در صورت اول كجاست تدابير شما؟ و در صورت دوم تناقض ايجاد ميشود بين اداره قوي سايت و ايجاد اين مشكل! سه پيشتهاد دارم: 1- درخواست كمك از داعيان فرهنگي جامعه كه متاسفانه با صرف هزينه هاي هنگفت فعاليتهايشان به ثمر ننشسته است. 2-حذف هزينه هاي غير ضرور(كم كردن تخفيف كتابها اخذ هزينه پستي و...) 3- دريافت حق عضويت از اعضا . ان تنصروالله ينصركمسلام (امتیاز : 1)
توسط zahrajonam در مورخه : يكشنبه? 27 مرداد ماه ? 1387
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
با سلام و عرض تبريك نيمه شعبان ... براي تمامي دست اندركاران ارزوي موفقيت و سلامتي دارم ... در پناه حق پيروز باشيد و موفقامام (امتیاز : 1)
توسط zahrajonam در مورخه : يكشنبه? 27 مرداد ماه ? 1387
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
همه هست ارزويم كه ببينم از تو رويي ... چه زيان تو را كه من هم برسم به ارزويي


 ورود
نام کاربری

رمز عبور

چنانچه تاکنون عضو این سایت نشده اید می توانید با تکمیل فرم مخصوص عضویت به جمع کاربران این سایت بپیوندید و از امكانات مخصوص كاربران استفاده نمائيد .

 لینکهای مرتبط

 امتیاز دهی به مطلب
امتیاز متوسط : 2.72
تعداد آراء: 18


لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد


 انتخاب ها

خدمات سایت نسیم مطهّر با پشتیبانی ستاد بزرگداشت شهید مطهری(ره) و زیر نظر جامعة الزهراء (س) ارائه می شد.
مدت زمان ایجاد صفحه : 0.04 ثانیه